Обобщение на IMS: 9-10 ноември

Какъв Филм Да Се Види?

Капитан на Heroic English Soc, журналист в таб и всестранно страхотен човек Джъстин Гътри ( той е необвързан, дами ) е изправен пред продължително заклинание отстрани, след като си счупи крака по време на мача на англичаните с френското и немското общество.

Контузията на Гътри беше просто пищяла айсберга в счупен и разделен сблъсък между двете страни от Неделна дивизия 1. Въздушната бомбардировка на френски и немски беше твърде голяма за лошо организираната отбрана на англичаните, но гостите успяха да спасят равенството 4-4 благодарение на страхотното крило на Соме надолу по каналите.

Изравнителният гол на бившия медик Марк Джоунс в последната минута втри сол в раните на FAGS.

Guthrie QMC

Казах ти, че не казвам fibias

Предния ден видяхме още по-страхотни резултати, с участието на PhysicsSoc особено компрометираща позиция след загуба с 6-9 към безумен PoliticsSoc в съботната Суперлига. Убедителната победа на политиката оставя втората отдолу физика периодично да гледа през рамо.

Събота Суперлига

Само беззащитни екипи на LawSoc се справиха по-зле от физиката този сезон и лошата им форма продължи като зряло представяне от опонентите Post-Grads допринесе за поражение със 7-2.

Далеч от блясъка на Суперлигата, MBC & BBC определено избраха Wrong Mans този уикенд като техните надежди за титлата в Дивизия 1 се оправдаха от ефервесентен екип по химическо и екологично инженерство при поражение със 7-0.

На други места Философията беше под контрола на Аристотал, докато побеждаваха екип на BizSoc, който е в рецесия след победата им миналата седмица. Беззъбата атака на бизнеса не успя да спечели от приличната им работа в средата на терена, като по същество предаде победата с Платон на безмилостния Филсок.

Философията го предаде на Платон

В долната част на Дивизия 2, Architecture се надграждат към атака срещу титлата, след като победиха AmericanSoc 7-6. Що се отнася до американците, те нямат Айдауп в ада да получат повишение сега, като това поражение ги оставя на седем точки от върха. Някои биха казали те Невахада шанс .